Sol Linosafe: Środek Antypoślizgowy do Parkietu i Nie Tyko! Idealny Płyn do Mycia Sali Gimnastycznych i Nawierzchni Sportowych

W naszych szkołach, bezpieczeństwo i czystość powinny zawsze iść w parze. W hali sportowej, na parkiecie czy nawierzchniach sportowych, ważne jest, aby zapewnić uczniom i pracownikom bezpieczeństwo i higienę. Właśnie dlatego polecamy Sol Linosafe, nie tylko jako środek antypoślizgowy do parkietu, ale także jako płyn do mycia sal gimnastycznych i nawierzchni sportowych.

Bezpieczeństwo i Antypoślizgowość

Sol Linosafe to rozwiązanie, które oferuje znacznie więcej niż zwykłe środki czystości. Jego działanie antypoślizgowe jest zgodne z normą DIN 18032/2, co oznacza, że nie tylko czyści, ale również zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się na podłodze. To cecha niezwykle istotna w halach sportowych, zwłaszcza podczas zajęć gimnastycznych i sportowych.

Idealny do Parkietu i Nie Tylko

Sol Linosafe nie jest ograniczony tylko do parkietu. Możesz go śmiało stosować na różnych rodzajach powierzchni, w tym na parkiecie, betonie, gresie, lastriko, marmurze, kamieniu, PCV, linoleum, gumie, poliolefinach oraz nawierzchniach sportowych. To wszechstronny produkt, który spełni różnorodne potrzeby szkoły.

Łatwość Użycia

Ten płyn do mycia jest prosty w użyciu zarówno ręcznie, jak i przy użyciu maszyn czyszczących. Możesz go rozcieńczyć w zimnej wodzie bieżącej, a następnie używać mopa z mikrofibry lub maszyny do czyszczenia. Po zakończonym czyszczeniu, odczekaj do całkowitego wyschnięcia podłogi, a polerowanie dodatkowo poprawi jej wygląd.

Zgodność z Normami Bezpieczeństwa

Sol Linosafe spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa dla hal sportowych i sal gimnastycznych. Współczynnik śliskości po jego użyciu mieści się w granicach 0.4-0.6 µ, co zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas aktywności sportowych.

Zrównoważone Rozwiązanie

Związki powierzchniowo czynne w Sol Linosafe spełniają kryteria biodegradowalności, co czyni go ekologicznym wyborem.

W skrócie, Sol Linosafe to nie tylko środek antypoślizgowy do parkietu, ale także wszechstronny płyn do mycia sal gimnastycznych i nawierzchni sportowych. Wybierając ten produkt, inwestujesz w bezpieczeństwo, czystość i ekologię w swojej szkole.

https://www.zlotesrodki.pl/433-sol-linosafe-srodek-do-mycia-hal-sportowych.html