Chemia dla myjni samochodowych

Profesjonalne środki do myjni samochodowej

Świadczymy usługi zaopatrzenia myjni samochodowych w profesjonalne środki do mycia pojazdów mechanicznych wszelkiego rodzaju. Zaopatrujemy myjnie ręczne jak i automatyczne. Posiadamy środki do mycia samochodów osobowych, ciężarowych i TIR.

Wszystkie środki do myjni samochodowych

Piany aktywne do myjni samochodowych

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne piany aktywne do mycia pojazdów. Każda dobra piana aktywna powinna wstępnie rozpuszczać ciężkie zabrudzenia drogowe. Piany aktywne służą do wstępnego mycia pojazdów. Gęsta konsystencja piany aktywnej ułatwia aplikację środka oraz pozwala na dłuższe jego działanie w jednym miejscu.

Piany aktywne

Szampony samochodowe do myjni

Prowadzimy dystrybucję profesjonalnych szamponów samochodowych przeznaczonych dla myjni samochodowych. Idealne do wykorzystania do zasadniczego mycia pojazdów w myjniach samochodowych. Skutecznie eliminują zabrudzenia z karoserii samochodowej. Bezpieczne szampony samochodowe z naszej oferty dla skóry rąk i zarazem skutecznie eliminujące zabrudzenia drogowe. Niespotykane szampony samochodowe o przyjemnym zapachu.

Wszyskie szampony samochodowe znajdziecie tu

Proszki do myjni automatycznych

Ograniczenie fosforanów i zapewnienie skutecznego i ekonomicznego mycia bezdotykowego to podstawowe założenia każdej myjni automatycznej. Nasze proszki do myjni automatycznej to kompromis pomiędzy ekonomią a ekologią. Jako nieliczne, nasze proszki do myjni które nie powodują odkładania się fosforanów pomagają stworzyć myjnię eko.

Środki do Auto Detailingu

Nasza firma zaopatruje myjnie samochodowe w profesjonalne produkty do Autodetailingu. W naszej ofercie znajdziecie zarówno szampony detailingowe  jak i piany aktywne. Posiadamy środki do mycia i renowacji plastików, produkty do dressingu opon, środki do dekontaminacji lakieru, glinki i środki APC.

Nasze środki do Autodetailingu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu myjni samochodowych posiadamy praktyczną i teoretyczną wiedzę, która pozwala nam na dopasowanie produktów do każdej myjni ręcznej, automatycznej i detailingowej.