Produkcja folii stretch

Folia stretch IMART U.D.

Folia stretch to jeden z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych na całym świecie. Charakteryzuje się bardzo atrakcyjną ceną w porównaniu z innymi produktami opakowaniowymi. Sprzedaż tego produktu stale rośnie, a w ciągu ostatnich lat rynek folii stretch dynamicznie się rozwinął. Folia stretch głównie używana jest do owijania palet i tym samym zabezpieczania większości ładunków, jednak coraz częściej wykorzystywana jest również do użytku domowego. Nowoczesne linie produkcyjne oraz innowacyjna technologia sprawiają, że produkowana folia charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami: rozciągliwość, sprężystość oraz kleistość. Pozwala to na odpowiednie zabezpieczenie ładunku na paletach. Nie zapomnieliśmy jednak również o ekonomii zakupu. Dzięki doskonałej jakości naszej folii, zauważamy u naszych Klientów znaczne obniżenie jej zużycia.

Naszym Klientom proponujemy:

Folię stretch ręczną – służy ona do ręcznego owijania pojedynczych ładunków oraz palet. Występuje w wielu wariantach wagowych oraz kolorystycznych. Najbardziej popularne grubości folii to 17 oraz 23 mikrony. Dla naszych Klientów oferujemy możliwość indywidualnego doboru wagi oraz grubości danej folii.

Folię stretch maszynową – służy ona do maszynowego owijania palet. Wyceniana jest ona z kilograma a najczęściej występuje w rolkach ok. 17 kg brutto

Specjalne zamówienia:

Dla wygody naszych klientów, przyjmujemy również indywidualne zamówienia. Istnieje możliwość zamówienia folii stretch w dowolnym nawoju wagowym co 100 g.

Jak składać zamówienia na folię

Zamówienie na folię stretch można składać:

Telefonicznie:

Maciej Karwiński tel. 602 349 096

Rafał Piasecki 535 212 325

Mailowo:

biuro@imartud.pl